AVE ART Ostrava>Kurzy>Kurzy>Interiérový designér

Interiérový designér

Informace
o kurzu
Cena
kurzu
Uplatnění
v praxi
Lektorský
tým
Závěrečné
práce

Pokud si kladně odpovíte na některou z níže uvedených otázek, volba je jasná, staňte se „INTERIÉROVÝM DESIGNÉREM“!!!

Chcete se uplatnit v profesi bytového designu, odborného poradce či konzultanta v koupelnových nebo kuchyňských studií?

Zvažujete, zda se má Vaše záliba v bytovém designu stát Vaší trvalou náplní práce?

Zajímá vás oblast sociologie bydlení, plánování prostoru a realizace návrhu interiéru?

Rádi se díváte na pořady o bydlení, či listujete časopisy nebo katalogy a chtěli byste získat odborné informace od designérů z praxe?

Pracujete pro realitní kancelář a chcete její služby rozšířit o home staging?

 

Ohlasy účastníků 

Před pěti lety jsem prožívala ve svém zaměstnání syndrom vyhoření a uvědomila jsem si, že musím změnit svůj život. Hledala jsem možnost realizovat se v tom, co jsem měla vždy nejraději, tedy dizajn. Celkem jednoduše jsem si na internetu našla stránky školy AVE ART, které mě hned oslovily a zjistila jsem, že je to přesně to, co chci. Nastoupila jsem na tuto nádhernou a inspirující školu na roční rekvalifikační kurz „Interiérový designér“, kde jsem poznala spoustu zajímavých, stejně zaměřených lidí a návrhy interiérů se dnes věnuji na plný úvazek. Za pár let jsem na škole AVE ART ještě absolvovala kurz „Designér koupelen“, kterým jsem si rozšířila znalosti a dovednosti v této oblasti.

Vavrečková D.

Vždy jsem měla zájem o interiéry, design, bytové doplňky a hezké věci a neskutečně mě bavilo sledovat pořady o přeměnách bydlení. A tak mi přišlo jako jasná věc, že po maturitě na střední škole stavební půjdu studovat architekturu a tam budu mít k interiérům nejblíž. Ale po nevydařených dvou letech mé působení na VŠ skončilo. Pak jsem se od známé dozvěděla o AVE ART a tak jsem v roce 2011 absolvovala kurz interiérového designu (a o pár let později i kurz designu koupelen). Kromě nových zkušeností a nových lidí, jsem mezi účastníky kurzu potkala osůbku, přes kterou jsem dostala možnost práce ve firmě zabývající se návrhy a realizací interiérů, ve které jsem dodnes. A dokonce jsem se dopracovala na místo vedoucí projekce.

Procházková L.Proč si vybrat naš kurz

  • více než 300
    absolventů
  • vlastní
    učebnice
  • uplatnitelnost
    na trhu práce


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny