AVE ART Ostrava>Kurzy>Kurzy>Zahradní návrhář

Zahradní návrhář

Informace
o kurzu
Cena
kurzu
Uplatnění
v praxi
Lektorský
tým
Závěrečné
práce

Pokud si odpovíte kladně na některou z níže uvedených otázek, volba je jasná, staňte se „ZAHRADNÍM NÁVRHÁŘEM“!

Chcete se uplatnit v profesi navrhování zahrad, odborného poradce na úseku zahrad či zahradního specialisty v architektonickém nebo projekčním studiu?

Zvažujete, zda se má Vaše záliba v zahradním dekoratérství či stylistice stát Vaší trvalou náplní práce?

Zajímá vás oblast zahrad, plánování prostoru a realizace návrhu exteriéru?

Rádi se díváte na pořady o zahradách, či listujete časopisy nebo katalogy a chtěli byste získat odborné informace od zahradních návrhářů z praxe?

 

Ohlasy účastníků 

Kurz "Zahradní návrhář" mohu doporučit všem, kteří se o tento obor zajímají ať už jako o koniček, nebo v oboru chtějí podnikat. Pro mě kurz znamenal dobrý start do podnikání, rozšíření znalostí a tím i posílil mou sebedůvěru, že v oboru můžu uspět. Ve skupince o nízkém počtu lidí výuka probíhala v přátelském duchu a lektoři k nám přistupovali osobitě. Závěrečnou práci používám pro prezentaci u svých klientů. 

Filipová V.

Kdybych řekla, že pro mne kurz splnit očekávání, byla by to jen částečná pravda, kurz moje představy a očevávání vysoce předčil. Chtěla bych Vám moc poděkovat, a přeji další úspěšné ročníky! Přemýšlela jsem nad připomínkami, není co vytknout, spíš naopak. Radá bych ještě jednou poděkovala paní Vašíčkové a Vaňkové za jejich pevné nervy, ale především za obsah výuky, různorodost a zároveň odbornost, sdílení vlastních zkušeností a neméně jejich lidský přístup. Čas strávený na AVE ARTu byl pro mne nejen přínosným, ale i příjemně stráveným obdobím, na které budu ráda vzpomínat.

Derbeková L., Pardubice

Ještě jednou děkuji Vaší škole za výbornou organizaci celého kurzu "Zahradní návrhář", který nadmíru splnil má očekávání :-).

Dunajová E., Ostrava


 



Proč si vybrat naš kurz

  • více než 300
    absolventů
  • vlastní
    učebnice
  • uplatnitelnost
    na trhu práce


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny