AVE ART Ostrava>Kurzy>Přihláška

Přihláška

Přihláška do rekvalifikačního kurzu 2024/2025 - online 

Přihláška do rekvalifikačního kurzu Pracovník grafického studia  

 

Registraci provedete zasláním vyplněné přihlášky prostřednictvím e‑mailu aveart@aveart.cz, poštou na adresu AVE ART OSTRAVA, VOŠ, SUŠ a ZUŠ s.r.o., Hasičská 550/50, 700 30  Ostrava - Hrabůvka nebo si přihlášku můžete osobně vyplnit na sekretariátě školy (2. patro).

Po obdržení přihlášky Vás vyzveme k zaplacení registrační nevratné zálohy ve výši 4. 000,- Kč, která bude zúčtována v 1. splátce kurzovného (registrační poplatek Vám bude odečten z ceny kurzu).

Jakmile bude záloha připsána na účet školy, budete mít místo rezervováno (kapacita činí 15 míst na vzdělávací program).

Jste-li na Úřadu práce vedeni jako uchazeči o zaměstnání, nebo působíte jako OSVČ (zájemce o zaměstnání), máte možnost absolvovat naše kurzy v rámci rekvalifikace ZDARMA. Kurz Vám uhradí Úřad práce!

Bližší informace: https://www.mpsv.cz/-/rekvalifikace 

V tomto případě postupujte takto:

 Opatřete si formulář „Zájem o zvolenou rekvalifikaci“ na Úřadu práce nebo ho naleznete na těchto stránkách: https://www.mpsv.cz/web/cz/-/zajem-o-zvolenou-rekvalifikaci-uchazece-o-zamestnani-zajemce-o-zamestnani

  • Je nutné podepsat „Poučení zájemce o zvolenou rekvalifikaci“ - část B formuláře.
  • Potvrzenou cenu za kurz doložíte na Úřadu práce.
  • Cenu rekvalifikace Vám potvrdíme na AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, Hasičská 550/50, Ostrava - Hrabůvka. K potvrzení ceny rekvalifikace slouží část formuláře C „Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu“.
  • Formulář si můžete stáhnout, vytisknout, vyplnit a předat příslušnému pracovišti Úřadu práce nejméně 3 týdny před zahájením kurzu. Úřad práce bude Váš požadavek posuzovat v odborné komisi.
  • Vaše žádost musí být schválená před zahájením kurzu.


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny