AVE ART Ostrava>Kurzy>Kurzy>Grafický designér

Grafický designér

Informace
o kurzu
Cena
kurzu
Uplatnění
v praxi
Lektorský
tým
Závěrečné
práce

Pokud si kladně odpovíte na některou z níže uvedených otázek, volba je jasná,

staňte se „GRAFICKÝM DESIGNÉREM“!!!

Chcete se uplatnit v profesi pracovník v grafickém studiu?

Zvažujete, zda se má Vaše záliba v grafickém designu stát Vaší trvalou náplní práce?

Zajímá vás oblast jednotná firemní identita, tvorba plakátů, letáků, loga, práce se specializovanými softwary?

Rádi se díváte na pořady o designu a chcete se zapojit do vytváření vlastních grafických prací a chtěli byste získat odborné informace od grafických designérů z praxe?

Pracujete pro firmu a chcete rozšířit její služby o vlastní tvorbu katalogů, kalendářů, pozvánek, či zpracovat firmě jednotnou firemní identitu?

 

Ohlasy účastníků 

V loňském roce jsem na střední umělecké škole AVE ART v Ostravě absolvovala kurz pro dospělé se zaměřením na grafický design. Po celou dobu jsem byla v kurzu moc spokojená a i přes časovou náročnost z důvodu dojíždění jsem tam chodila opravdu s radostí a těšila se na další hodiny. Dodnes mám na něj velice příjemnou vzpomínku. Přístup vyučujících byl skvělý, nadstandardní a přátelský, naučili mne opravdu mnoho věcí, které nyní v praxi využívám. Prostory školy jsou příjemné, inspirující. Co se týče vybavení nemohu také hodnotit jinak než kladně. Vše bylo k dispozici, s ničím nebyl problém, všichni naprosto vstřícní. Naučili nás opravdu mnoho tak, abychom se mohli dále sami rozvíjet a vědomosti uplatnili pro své i pracovní potřeby. Tímto bych chtěla ještě jednou týmu vyučujících v AVE ARTu poděkovat a popřát jim mnoho dalších nadšených studentů.

Rudzinski Š., Krnov

Grafický kurz školy AVE ART hodnotím velmi pozitivně. Od začátku zde byla příjemná atmosféra. Lektorka s námi maximálně komunikovala, podrobně vysvětlila všechny funkce a možnosti grafických programů. Prostor byl pro každého účastníka. Získal jsem vše co jsem očekával, a mnoho informací navíc. S průběhem kurzu jsem velmi spokojen a můžu jen doporučit.

Tomáš Musialek, Ostrava

Kurz naplnil moje očekávání ve všech směrech. Kvalita výuky byla na velice dobré úrovni a jsem přesvědčena, že získané teoretické i praktické znalosti mohu použít v reálném prostředí a nadále je rozvíjet. Absolvování tohoto kurzu je určitě tím správným začátkem každého začínajícího grafického designéra.

Kasíková S., Ostrava

Musím říct, že Váš kurz mi dal naprosto vše co jsem od něj očekávala, možná ještě více :-). Přístup paní Brůnové a Ševčíkové byl skvělý, opravdu nám byly velkou oporou, když jsme se někdy ztratily a nevěděly si rady. Určitě Vás moc ráda doporučím, jelikož za mě to byl konečně kurz, který měl smysl a člověk si z něj odnesl spoustu informací, které jsou k nezaplacení. Mě osobně kurz pomohl k rozvoji mé kreativní práce a jsem za to nesmírně ráda, jelikož mohu svým zákazníkům dopřát další novinky :-). Mnohokrát děkuji za vše a přeji Vám hodně skopojených kurzistů i žáků. Vaše škola je opravdu báječná.

Szturcová P., OstravaProč si vybrat naš kurz

  • více než 300
    absolventů
  • vlastní
    učebnice
  • uplatnitelnost
    na trhu práce


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava