Kurzy

Proč absolvovat designérské vzdělávací kurzy?

 • dlouholetá tradice našich kurzů,
 • všichni přednášející jsou odborníci v daném oboru,
 • kurzy byly vytvořeny z čtyřletého maturitního oboru školy AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. (kromě Zahradního návrháře),
 • vysoká šance uplatnění na trhu práce,
 • uchazečům o zaměstnání kurz zaplatí Úřad práce (lze i u OSVČ – zájemci o zaměstnání),
 • zdarma obdržíte odborné vzdělávací materiály a publikaci v daném oboru.

 

Všichni absolventi vzdělávacích kurzů získají OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI při splnění 80-ti % docházky a složení závěrečné zkoušky.

Rekvalifikační kurzy pořádáme na škole AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. se sídlem v Ostravě-Hrabůvce.

Ohlasy účastníků rekvalifikačních kurzů

Kurz "Zahradní návrhář" mohu doporučit všem, kteří se o tento obor zajímají ať už jako o koniček, nebo v oboru chtějí podnikat. Pro mě kurz znamenal dobrý start do podnikání, rozšíření znalostí a tím i posílil mou sebedůvěru, že v oboru můžu uspět. Ve skupince o nízkém počtu lidí výuka probíhala v přátelském duchu a lektoři k nám přistupovali osobitě. Závěrečnou práci používám pro prezentaci u svých klientů. 

Filipová V.

Kdybych řekla, že pro mne kurz "Zahradní návrhář" splnit očekávání, byla by to jen částečná pravda, kurz moje představy a očevávání vysoce předčil. Chtěla bych Vám moc poděkovat, a přeji další úspěšné ročníky! Přemýšlela jsem nad připomínkami, není co vytknout, spíš naopak. Radá bych ještě jednou poděkovala paní Vašíčkové a Vaňkové za jejich pevné nervy, ale především za obsah výuky, různorodost a zároveň odbornost, sdílení vlastních zkušeností a neméně jejich lidský přístup. Čas strávený na AVE ARTu byl pro mne nejen přínosným, ale i příjemně stráveným obdobím, na které budu ráda vzpomínat.

Derbeková L., Pardubice

Ještě jednou děkuji Vaší škole za výbornou organizaci celého kurzu "Zahradní návrhář", který nadmíru splnil má očekávání :-).

Dunajová E., Ostrava

Moc ráda na oba kurzy vzpomínám. V roce 2013/2014 to bylo 300 hodin (Keramická tvorba v praxi) a v roce 2014/2015 200 hodin (Točíč keramiky). Bylo to úžasné! Velmi dobře se teď orientuji v keramickém řemesle - v teorii i v praxi. Vedu kroužek keramiky pro starší žáky, vedu dílny keramiky pro dospělé. AVE ART je příjemným místem a pracují tam lidé na vysoké odborné úrovni.

S úctou J. Satinská

Rekvalifikační kurz "Keramická tvorba v praxi" v Ostravě by měl absolvovat každý člověk, kterému práce s hlínou přináší radost a nestačí mu jen to, co se naučí na malých kurzech nebo v tvořivých dílnách. V tomto kurzu jsem získala spoustu tolik potřebných zkušeností z oblasti technologií i samotné tvorby. Jsem ráda, že se s námi lektoři podělili o své cenné zkušenosti i o to, že při práci s hlínou se vlastně učíme stále.

Kučeříková M. 

Kurz Keramická tvorba v praxi byl pro mne celoroční arteterapií. Obsáhlý, užitečný, jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Vyzkoušela jsem si množství technik pod vedením zkušeného lektora pana Jiřího Břenka, který se tomuto oboru věnuje profesionálně a úspěšně vlastně celý život. Takový kurz je jediný v kraji a chtěla bych poděkovat umělecké škole AVE ART za jeho pořádání a podporu keramiky a přeji mnoho úspěchů v příštích letech. 

Hana Sálusová 

V loňském roce jsem na střední umělecké škole AVE ART v Ostravě absolvovala kurz pro dospělé se zaměřením na grafický design. Po celou dobu jsem byla v kurzu moc spokojená a i přes časovou náročnost z důvodu dojíždění jsem tam chodila opravdu s radostí a těšila se na další hodiny. Dodnes mám na něj velice příjemnou vzpomínku. Přístup vyučujících byl skvělý, nadstandardní a přátelský, naučili mne opravdu mnoho věcí, které nyní v praxi využívám. Prostory školy jsou příjemné, inspirující. Co se týče vybavení nemohu také hodnotit jinak než kladně. Vše bylo k dispozici, s ničím nebyl problém, všichni naprosto vstřícní. Naučili nás opravdu mnoho tak, abychom se mohli dále sami rozvíjet a vědomosti uplatnili pro své i pracovní potřeby. Tímto bych chtěla ještě jednou týmu vyučujících v AVE ARTu poděkovat a popřát jim mnoho dalších nadšených studentů.

Rudzinski Š., Krnov

Kurz "Grafický designér" naplnil moje očekávání ve všech směrech. Kvalita výuky byla na velice dobré úrovni a jsem přesvědčena, že získané teoretické i praktické znalosti mohu použít v reálném prostředí a nadále je rozvíjet. Absolvování tohoto kurzu je určitě tím správným začátkem každého začínajícího grafického designéra.

Kasíková S., Ostrava

Musím říct, že Váš kurz "Grafický designér" mi dal naprosto vše co jsem od něj očekávala, možná ještě více :-). Přístup paní Brůnové a Ševčíkové byl skvělý, opravdu nám byly velkou oporou, když jsme se někdy ztratily a nevěděly si rady. Určitě Vás moc ráda doporučím, jelikož za mě to byl konečně kurz, který měl smysl a člověk si z něj odnesl spoustu informací, které jsou k nezaplacení. Mě osobně kurz pomohl k rozvoji mé kreativní práce a jsem za to nesmírně ráda, jelikož mohu svým zákazníkům dopřát další novinky :-). Mnohokrát děkuji za vše a přeji Vám hodně skopojených kurzistů i žáků. Vaše škola je opravdu báječná.

Szturcová P., Ostrava

Před pěti lety jsem prožívala ve svém zaměstnání syndrom vyhoření a uvědomila jsem si, že musím změnit svůj život. Hledala jsem možnost realizovat se v tom, co jsem měla vždy nejraději, tedy dizajn. Celkem jednoduše jsem si na internetu našla stránky školy AVE ART, které mě hned oslovily a zjistila jsem, že je to přesně to, co chci. Nastoupila jsem na tuto nádhernou a inspirující školu na roční rekvalifikační kurz „Interiérový designér“, kde jsem poznala spoustu zajímavých, stejně zaměřených lidí a návrhy interiérů se dnes věnuji na plný úvazek. Za pár let jsem na škole AVE ART ještě absolvovala kurz „Designér koupelen“, kterým jsem si rozšířila znalosti a dovednosti v této oblasti.

Vavrečková D.

Vždy jsem měla zájem o interiéry, design, bytové doplňky a hezké věci a neskutečně mě bavilo sledovat pořady o přeměnách bydlení. A tak mi přišlo jako jasná věc, že po maturitě na střední škole stavební půjdu studovat architekturu a tam budu mít k interiérům nejblíž. Ale po nevydařených dvou letech mé působení na VŠ skončilo. Pak jsem se od známé dozvěděla o AVE ART a tak jsem v roce 2011 absolvovala kurz interiérového designu (a o pár let později i kurz designu koupelen). Kromě nových zkušeností a nových lidí, jsem mezi účastníky kurzu potkala osůbku, přes kterou jsem dostala možnost práce ve firmě zabývající se návrhy a realizací interiérů, ve které jsem dodnes. A dokonce jsem se dopracovala na místo vedoucí projekce.

Procházková L.Proč si vybrat naš kurz

 • více než 300
  absolventů
 • vlastní
  učebnice
 • uplatnitelnost
  na trhu práce


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny