Informace o kurzu

Informace
o kurzu
Cena
kurzu
Uplatnění
v praxi
Lektorský
tým
Závěrečné
práce

ZAČÁTEK VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU – říjen každého školního roku

ROZSAH VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU

Vzdělávací program probíhá 8 měsíců (říjen až květen), vždy ve dvou dnech a to v pátek od 16.00 do 20.00 hod a v sobotu od 8.00 do 13.00 hod.

Délku rekvalifikačního kurzu spatřujeme jako nejefektivnější s ohledem na množství sdělovaných informací především v počítačovém projektování a komplexní přípravu na profesionální designérskou dráhu.

Minimální počet účastníků ve skupině je 8 osob.

UČEBNÍ PLÁN – 260 výukových hodin 

- Navrhování - 80 h
- Počítačové projektování - 115 h
- Dějiny bydlení - 10 h
- Sociologie bydlení - 20 h
- Konstrukce a technologie - 15 h
- Ergonomika bydlení - 5 h
- Ekonomika v projektu - 15 h
- Závěrečná zkouška - 1 h

Tematické moduly jsou vzájemně propojeny a směřují k vlastnímu ucelenému designérskému procesu v podobě vytvoření závěrečné práce (od požadavků klienta až po zpracování dokumentace včetně smlouvy o dílo).

Po úspěšném ukončení vzdělávacího programu je vydáno Osvědčení o rekvalifikaci, dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 Sb., § 108 odst. 2 c)

Kurz je pod odborným vedením Ing. Ivy Lukšové a současně je i lektorkou kurzu v Ostravě. Znáte z pořadu České televize „Bydlení je hra“ Iva Lukšová - Bydlet jako...

Kurz má na AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. několikaletou tradici. Realizace kurzu byla zahájena v září 2007 a značnou výhodou účasti v kurzu jsou lektoři s designérskou praxí, vlastní specializované učebny (Ostrava), publikace „Jak se stát bytovým dekoratérem“, materiálové a softwarové vybavení, neboť na půdě školy je maturitní obor Interiérový design vyučován.

V rámci vzdělávacího modulu škola spolupracuje s významnými firmami:  FORM, spol. s r.o. http://www.formdesign.cz, VELUX http://www.velux.cz, Svět barev, Rigips, DIPRO trade, s.r.o. http://www.dipro-kupelny.cz/?gclid=CKLJ66LsvsYCFXQatAodt0ED4A a další.

INTERIÉROVÝ PORADCE (33-051-M) 

Dne 3. 4. 2019 byla AVE ARTu Ostrava udělena na dobu pěti let Ministerstvem průmyslu a obchodu autorizace pro profesní kvalifikaci INTERIÉROVÝ PORADCE, kód profesní kvalifikace 33-051-M.

Na základě tohoto rozhodnutí nabízíme rekvalifikační kurz Interiérový designér, po jehož absolvování je možno požádat o zkoušku dle standardu https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-725-Interierovy_poradce/kvalifikacni-standard.

Po úspěšném absolutoriu vydáme absolventu Osvědčení o získání profesní kvalifikace podle § 18 zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů (zákon o uznávání  výsledků dalšího vzdělávání), ve znění zákona  č. 53/2012 Sb.

 

MÍSTO KONÁNÍ KURZU

Ostrava

AVE ART Ostrava, AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o., Hasičská 550/50 Ostrava - Hrabůvka, 70030

mapa školy

Těšíme se na Vaši účast v kurzu „Interiérový designér“. 

 

 

 

 Proč si vybrat naš kurz

  • více než 300
    absolventů
  • vlastní
    učebnice
  • uplatnitelnost
    na trhu práce


Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny